2020-11-11

Prefabrykowane wiązary dachowe – fakty i mity

Prefabrykowane wiązary dachowe to nowa technologia, więc nie można jej ufać.
MIT: W budownictwie, jak i w innych dziedzinach życia, trwa nieustanny postęp i z całą pewnością można powiedzieć, że prefabrykowane wiązary dachowe należą do nowoczesnych osiągnięć technologicznych. Są jednak od lat stosowane za Zachodzie, gdzie już dawno stały się podstawową metodą konstrukcji dachu.

Prefabrykowane wiązary dachowe są drogim rozwiązaniem.
MIT: Zwykle za lepszą jakością idzie również wyższa cena. Faktem jest, że firma PRODREW stosuje najwyższej jakości drewno, posiadające minimum klasę C24 (oznaczającą wytrzymałość na ściskanie). Jednak cały proces technologiczny prefabrykacji wiązarów dachowych został tak przemyślany, by zoptymalizować koszty i przede wszystkim nie narażać klienta na „niespodzianki” w trakcie budowy, które generują niespodziewane wydatki. Dzieje się tak za sprawą dopracowanego projektu wykonywanego w dedykowanym programie Pamir, produkcji wiązarów dachowych w zakładzie (dzięki czemu zużywana jest optymalna ilość materiału, bez marnotrawstwa) oraz montażu gotowych elementów więźby dachowej w błyskawicznym tempie.

Prefabrykowane wiązary dachowe to najwygodniejsze rozwiązanie.
PRAWDA: Proces produkcji i montaży prefabrykowanych wiązarów dachowych został skonstruowany tak, by w minimalnym stopniu angażować klienta. Nie ma mowy o nieprzewidzianych trudnościach. Wraz z projektem obejmującym wizualizację 3D klient otrzymuje pełny kosztorys. Ponieważ produkcja przebiega w zakładzie, nie ma potrzeby magazynowania materiału na placu budowy, jesteśmy uniezależnieni od pogody, a montaż trwa zaledwie 1-2 dni. Prefabrykowane wiązary dachowe, to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie, za którym idzie też najwyższa jakość.

PRODREW DACHY I DOMY

MASZ PYTANIA?
CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

ZADZWOŃ DO NAS

+48 661 259 588

LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszelkie prawa zastrzeżone © PRODREW 2022