2020-09-10

Jak zamówić więźbę prefabrykowaną?

Prefabrykowane wiązary dachowe to forpoczta nowoczesnego budownictwa opartego na wyśrubowanych parametrach jakości i dokładności. Opisywaliśmy już najróżniejsze ich zalety. Dziś do tej długiej listy chcemy dodać możliwość montażu na terenie całej Polski. Nie ważne czy budowa odbywa się na Śląsku, w Małopolsce, czy na Mazowszu, firma Prodrew może zamontować wiązary dachowe w dowolnym miejscu kraju.

Jak wygląda zamówienie prefabrykowanej więźby dachowej? W pierwszej kolejności firma Prodrew oferuje wykonanie projektu w specjalistycznym programie Pamir, który przeznaczony jest konkretnie dla wykonawców prefabrykowanych wiązarów dachowych w systemie MiTek. Pozwala on na dużą automatyzację projektowania, a przy tym pozostawia dużą swobodę manipulowania parametrami. Dzięki temu można uzyskać naprawdę efektowne konstrukcje. Przy tym dokładnie obliczane są wszystkie parametry wytrzymałościowe, zostawiając spory margines bezpieczeństwa, na wypadek niespodziewanych obciążeń dachu (np. wyjątkowo silne opady śniegu). Tak samo dokładnie liczone jest optymalne zużycie materiału i w tym przejawia się przewaga programu Pamir. Nie ma miejsca na przykre niespodzianki np. przewymiarowanie konstrukcji dachu, co niepotrzebnie podnosiłoby koszt budowy. Ostateczna cena jest z góry znana, a projekt 3D przedstawiony do wglądu dla klienta.

Klient, nie ważne czy ze Śląska, czy z Małopolski, nie musi się następnie martwić wielotygodniowym okupowaniem placu budowy przez naszą ekipę budowlaną. Wszystkie niezbędne elementy powstają w zakładzie, na podstawie dokumentacji projektowej. Gotowe wiązary dachowe przewożone są następnie na miejsce budowy, w dowolnym miejscu Polski. Realizowaliśmy projekty w Małopolsce, na Śląsku, Mazowszu i Pomorzu. Montaż więźby trwa zaledwie 1-2 dni.

Dzięki temu, że zdecydowana większość procesu konstrukcji więźby dachowej dzieje się poza placem budowy, możemy wyprodukować dowolną konstrukcję dachu dla klienta z każdego miejsca w kraju. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji ze Śląska, Małopolski, Mazowsza, Świętokrzyskiego i pozostałych województw.

PRODREW DACHY I DOMY

MASZ PYTANIA?
CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

ZADZWOŃ DO NAS

+48 661 259 588

LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszelkie prawa zastrzeżone © PRODREW 2022