2020-07-29

Budowa dachu – na co należy zwrócić uwagę?


Budowa dachu to poważne przedsięwzięcie, które może wydawać się przytłaczające swoim stopniem komplikacji. Dlatego konstrukcję naszego dachu warto powierzyć zaufanej firmie. Szczegóły zależą oczywiście od rodzaju budynku, który stawiamy, ale niezależnie od tego czy jest to dom jednorodzinny czy hala magazynowa – najlepiej postawić na najwygodniejsze i najpewniejsze rozwiązanie.

Prefabrykowane wiązary dachowe, bo o nich mowa, są idealnym przykładem na to, jak można uprościć proces budowy dachu oraz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wybierając najlepszy rodzaj konstrukcji więźby dachowej, warto zwrócić uwagę właśnie na te czynniki. Maksymalne uproszczenie budowy dachu osiągniemy powierzając ją jednej firmie, która zajmie się całością procesu. Firma PRODREW oferuje zarówno projektowanie, prefabrykację, jak i montaż wiązarów dachowych. Dzięki temu konstrukcja dachu przebiega pod stałą kontrolą jakości, z gwarancją wykorzystania najwyższej jakości materiałów posiadających certyfikaty. Dodatkowo nie ma potrzeby magazynowania materiałów, a sam montaż przebiega w rekordowym tempie zaledwie 1-2 dni. Jesteśmy dzięki temu zupełnie uniezależnieni od pogody, która zwłaszcza w ostatnim czasie potrafi płatać figle. Unikniemy też bałaganu na placu budowy, którego uprzątniecie rodzi zawsze dodatkowe koszty.

Prefabrykowane wiązary dachowe umożliwiają w dodatku dużą swobodę konstrukcyjną, dlatego sprawdzą się tak samo dobrze na różnych typach budynków, a także pozwolą na stworzenie wyjątkowo efektownego projektu, jeśli mamy taką ochotę.

Podsumowując, budowę dachu warto powierzyć specjalistom, którzy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, jaką są prefabrykowane wiązary dachowe, zaoszczędzą Państwa czas i pieniądze.

PRODREW DACHY I DOMY

MASZ PYTANIA?
CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

ZADZWOŃ DO NAS

+48 661 259 588

LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszelkie prawa zastrzeżone © PRODREW 2022