2020-06-15

Dachy projektowane w programie PAMIR

PAMIR to specjalistyczne oprogramowanie inżynierskie, stworzone z myślą o producentach prefabrykowanych wiązarów dachowych wykonywanych na licencji firmy MiTek. Stanowi on pierwszy filar, gwarantujący precyzję i szybkość wykonania, z jakiej znana jest prefabrykacja w technice MiTek.

To, co czyni program PAMIR tak wyjątkowym i korzystnym z punktu widzenia klienta, to fakt, że za punkt wyjścia bierze on koszt dachu. Projekt tworzony jest od podstaw, pozwalając na wprowadzenie dowolnej geometrii dachu, ale poprzez dobranie odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych pozwala uniknąć przewymiarowania i innych niespodzianek, które mogłyby spowodować niemiłe zaskoczenie dodatkowymi kosztami.

Proces tworzenia konstrukcji dachowej jest w wysokim stopniu zautomatyzowany, dzięki czemu poszczególne fragmenty dachu są projektowane szybko i dokładnie. W trakcie można oczywiście modyfikować wiele parametrów, program umożliwia dużą swobodę w tym zakresie. Przed realizacją projektu firma PRODREW zawsze udostępnia klientowi wizualizację dachu w technice 3D, aby mógł zobaczyć i zaakceptować ostateczny efekt.

Następnym krokiem jest wygenerowanie przez program PAMIR dokumentacji warsztatowej, która posłuży do odpowiedniego docięcia drewna, wprasowania łączników i dokładnego zliczenia ostatecznego kosztu więźby. Cała lista cięć przesyłana jest bezpośrednio z komputera do urządzenia, które steruje piłą, co pozwala na najwyższą precyzję wykonania wszystkich elementów dachu.

Program PAMIR stanowi niezwykle wygodne narzędzie nie tylko dla producentów wiązarów dachowych, ale także dla klientów, którzy z góry otrzymują kompletną wycenę i mogą zobaczyć wizualizację ostatecznego wyglądu konstrukcji dachu. Nie do przecenienia jest również oszczędność czasu i gwarancja jakości na każdym etapie produkcji i montażu wiązarów dachowych, a co za tym idzie – całego budynku.PRODREW DACHY I DOMY

MASZ PYTANIA?
CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

ZADZWOŃ DO NAS

+48 661 259 588

LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszelkie prawa zastrzeżone © PRODREW 2022